WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::WAKACJE!!! WAKACJE!!! WAKACJE!!!

29 maja 2017 14:54

Gminna Olimpiada Sportowa

Dnia 24.05.17r.na terenie naszej szkoły zorganizowana została GMINNA OLIMPIADA SPORTOWA pod hasłem „Duży i mały to sportowiec doskonały”, którą swym patronatem objął Burmistrz Miasta Tuszyna - mgr inż. Witold Małecki. W sportowych zmaganiach wzięli udział uczniowie z klasy I Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie, Szkoły Podstawowej w Górkach Dużych,  przedstawiciele klasy I Naszej Szkoły oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Górkach Dużych, Oddziału Przedszkolnego w Tuszynku i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wodzinie Prywatnym. Na początku uroczyście wniesiono flagę olimpijską, a pani dyrektor Marzena Kozłowska otworzyła Olimpiadę witając wszystkich przybyłych gości i widzów. Po złożeniu przysięgi olimpijskiej przez  uczniów rozpoczęły się zmagania drużyn. Sportowcy w formie wyścigu rzędów mieli do wykonania takie ćwiczenia jak: bieg zespołowy z przeplataniem szarfy na czas, skok w dal z miejsca, tor przeszkód, rzut woreczkami do obręczy, bieg na czas. Konkurencjom towarzyszył głośny doping. Po rozegranych konkurencjach odbyło się podsumowanie.  Klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tuszynie.

II miejsce - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wodzinie Prywatnym.

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Wodzinie Prywatnym.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i dyplomami, a zwycięscy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe dla drużyny. Dziękujemy opiekunom i rodzicom za przybycie, a wszystkim najmłodszym sportowcom naszej gminy za wspaniałą rywalizację.