WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Informujemy, że trwa nabór dzieci do oddziału przedszkolnego oraz uczniów do klasy I na rok szkolny 2018/2019. Wnioski w zakładce REKRUTACJA.

Aktualności

23 stycznia 2018 19:53 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w szkole

19 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zgromadzeni w sali gimnastycznej goście z wielkim przejęciem wysłuchali wierszy i piosenek przygotowanych przez dzieci z oddziałów przedszkolnych. Następnie obejrzeli przygotowane przez uczniów klas 1-3 przedstawienie pantomimiczne pt. „Kopciuszek”. W czasie przedstawienia uczniowie zatańczyli: cza-czę, rock end rolla, taniec z miotłami i taniec kapeluszy. Swój wkład w przedstawienie mieli także rodzice uczniów klasy 2 angażując się w przygotowanie dekoracji i rekwizytów, za co należą im się słowa podziękowania.

Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych przez ich wnuczęta.

Następnie goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Przeczytano: 145 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: