WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::18-19-20 kwietnia - dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (egzamin gimnazjalny).

16 stycznia 2018 18:46 | Aktualności

Wyjazd na lodowisko

We wtorek, 16 stycznia, p.Bartosz Mastalerz zorganizował dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VII oraz Gimnazjum wyjazd do Bełchatowa na kryte lodowisko. Okazało się, że pomysł był trafiony, bo wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy, wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej obeznani z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się oczywiście bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda. Zmarznięci, ale zadowoleni wracaliśmy do szkoły, pytając o termin następnego wyjazduMrugnięcie.