16 stycznia 2018 18:15 | Aktualności

Udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 14 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 26.  Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi wolontariusze, pod opieką p.Małgorzaty Tomaszewsiej od wczesnych godzin rannych, przyłączyli się do zbiórki funduszy na akcje charytatywne w ramach WOŚP, która w tym roku odbywała się na rzecz "wyrównania szans w leczeniu noworodków”.  Ofiarowali oni  swój wolny czas i gorące serca, rozgrzewając uśmiechem i entuzjazmem ten dzień, a wszystko po to, by nieść pomoc potrzebującym.

W orkiestrze "grało":
- 5 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej: Maria Plocek,Natalia Grochala, Julita Kafar, Maja Sochacka i Dawid Dąbrowski,
- 8 wolontariuszy z Gimnazjum: Aleksandra Banaszczyk, Kinga Wojna, Julia Sarnowiak, Dominika Kafar, Rafał Kubera, Andrzej Niepsuj, Szymon Pierzchała i Szymon Świech.

Łącznie wolontariuszom obu szkół udało się wzbogacić konto WOŚP na kwotę 4833,89 zł.