WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::WAKACJE!!! WAKACJE!!! WAKACJE!!!

14 stycznia 2018 18:21 | Aktualności

Choinka noworoczna 2018

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę 13 stycznia. Czekali na nią z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych piratów, batmanów czy spidermanów. Ci, którzy przebrali się najbardziej oryginalnie, otrzymali nagrody. Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego wieczoru nie mogło zabraknąć. Warto wspomnieć przygotowane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego „Gorące krzesła", przejście pod liną, "Taniec w bluzie", przebijanie balonów, wybory Miss i Mistera, itd.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, gwiazdami i plakatami z najbardziej znanych bajek zachęcała do szampańskiej zabawy tak młodszych jak i starszych uczniów. Kulminacyjnym momentem imprezy była wizyta Mikołaja, który obdarował słodkościami wszystkich uczniów naszej szkoły. Rodzice zadbali o wspaniały poczęstunek - były kanapki, gorąca herbata oraz pyszne ciasta.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Uczniowie również bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im absolwent szkoły - Mateusz Sochacki.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.