WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::WAKACJE!!! WAKACJE!!! WAKACJE!!!

29 grudnia 2017 19:46 | Aktualności

TRADYCYJNY SAD - przystąpienie do projektu edukacyjnego

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły przystąpili do projektu edukacyjnego o nazwie "TRADYCYJNY SAD". Jest to  projekt skierowany do wszystkich szkół zainteresowanych problematyką restytucji i promocji starych odmian drzew owocowych realizowany w formie międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.

Do projektu przystąpił zespół 10 uczniów  naszej szkoły z klasy V  i VI (kl. V- 8 uczniów, kl. VI- 2 uczennice). Opiekunkami zespołu są: pani Małgorzata Tomaszewska i pani Ewa Błaszczyk.  Zespół posiada własną nazwę -  Ekoiskierki, posiada również logo i jest w trakcie realizacji wielu zadań, które zostały podzielone pomiędzy uczestników zgodnie z ich predyspozycjami.

O wszystkich realizowanych zadaniach będziemy Was informować na bieżąco.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie w Zakładce: Projekty i Programy edukacyjne realizowane lub zrealizowane w szkole.