WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::WAKACJE!!! WAKACJE!!! WAKACJE!!!

06 grudnia 2017 20:50 | Aktualności

Mikołaj w szkole

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy przemiły dzień, a mianowicie mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył na głowę czapkę z pomponem, a to wszystko na cześć Świętego Mikołaja.

W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Mikołaj, zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości, a dla przedszkolaków zabawki. Zanim jednak każdy otrzymał upominki, uczniowie klas musieli przed tak wielkim gościem zaśpiewać  piosenkę lub zatańczyć. To był warunek, aby otrzymać z rąk MIKOŁAJA coś słodkiego. Uczniowie wszystkich klas spisali się na medal i otrzymali od Mikołaja słodkie przysmaki. Każdy tego dnia był uśmiechnięty, bo Mikołaj obiecał zawitać do każdego dziecka z prezentem gwiazdkowym w wigilię Bożego Narodzenia.