WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :)

29 września 2017 20:47 | Aktualności

Dzień Chłopaka

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPCA. Ponieważ w tym roku przypadł ten wyjątkowy dzień w sobotę, świętowaliśmy go w naszej szkole 2 dni wcześniej (28 września). Aby chłopcy w tym szczególnym dniu poczuli się wyjątkowo dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały się do tego dnia wręcz doskonale. Najpierw przygotowały plakat, który informował o obchodach Dnia Chłopaka w naszej szkole. Przeprowadziły również wśród dziewcząt we wszystkich klasach głosowanie na Super Chłopka oraz przygotowały dla chłopców super konkursy, m.in.:

- nawlekanie igły i przyszywanie guzika,

- ubijanie piany z białka,

- obieranie ziemniaków,

- pice soku z cytryny,

- odgadywanie koloru oczu dziewczyny z klasy,

- wiązanie krawata,

- rozpozanie przez dotyk (z zawiązanymi oczami) koleżankę z klasy

oraz wiele, wiele innych.

Chłopcy biorąc udział w poszczególnych konkurencjach zdobywali dla klasy "punkty" w formie cukierków. Najlepszą klasą okazała się klasa 7.

Tytył Super Chłopaka w klasach I-III otrzymał Wiktor Seweryniak, w klasach IV-VII, Krzysztof Gumola a w Gimnazjum - Jakub Szychta. Zwycięzcy plebiscytu otrzymali zaszczytny tytuł SUPER CHŁOPAKA, dyplom oraz czekoladę. Wszyscy chłopcy z naszej szkoły otrzymali ufundowane przez SU lizaki.

Wszystkim chłopcom życzymy:
Uśmiechu na twarzy