WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :)

04 września 2017 19:42 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Żegnajcie góry, lasy,
morze i piękne jeziora,
wakacje się skończyły,
nadeszła nauki pora.

4 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Wodzinie Prywatnym rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 9.00 uroczysta Msza Święta w Kościele św. Benedykta w Srocku. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 10.15 na sali gimnastycznej rozpoczął się Apel.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz przedszkolaków, uczniów klas I-VII oraz gimnazjalistów,  grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice i dziadkowie.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Po komendzie "Baczność" został wprowadzony sztandar szkoły a zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - Marzena Kozłowska, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0” i klasy I oraz ich rodziców.

Pani Dyrektor poinformowała wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy.
Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.