Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

Szkolny zestaw podręczników obowiązujący

w Szkole Podstawowej im.  Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym w roku szkolnym 2017/2018

ODDZIAŁY  PRZEDSZKOLNE

Grupa 3 i 4-latków:” Kolorowy start” (cały pakiet dla dzieci nauczyciel będzie zamawiał we wrześniu)

Grupa 5 i 6-latków:" Tropiciele" (cały pakiet dla dzieci nauczyciel będzie zamawiał we wrześniu)

Język angielski: New English Adventure  Starter, Regina Raczyńska, CristianaBruni (podręcznik i ćwiczenia).Wyd.Pearson. (podręczniki  dla dzieci nauczyciel będzie zamawiał we wrześniu)

Religia 6-latki – Jezus mnie kocha, ks. St. Łabendowicz, Wydawnictwo diecezjalne – Radom(podręczniki dla dzieci nauczyciel będzie zamawiał we wrześniu)

Religia 5-latki – Z Jezusem do Boga Ojca, ks. St. Łabendowicz, Wydawnictwo diecezjalne –Radom (podręczniki dla dzieci nauczyciel będzie zamawiał we wrześniu)

KLASA  I

Podręczniki do klasy pierwszej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. (Podręcznik + zeszyt ćwiczeń) red. Ks.J.Szpet, Wyd.św.Wojciech

KLASA  II

Podręczniki do klasy drugiej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Kochamy Pana Jezusa (Podręcznik + zeszyt  ćwiczeń),red. Ks. J.Szpet, D.Jackowiak.,Wyd.św. Wojciech

KLASA  III

Podręczniki do klasy trzeciej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Przyjmujemy Pana Jezusa (Podręcznik + zeszyt ćwiczeń), red. Ks. J.Szpet, D.Jackowiak. Wyd.św. Wojciech

KLASA  IV

Podręczniki do klasy czwartej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Jestem chrześcijaninem.  Red.ks.J.Szpet, D.Jackowiak,  Wyd. św.Wojciech

KLASA  V

Podręczniki do klasy piatej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Wierzę w Boga, Red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak, Wyd. św. Wojciech

KLASA VI

Podręczniki do klasy szóstej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Wierzę w Kościół, red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak.  Wyd. św. Wojciech

KLASA VII

Podręczniki do klasy siódmej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2017r.

Religia: Spotkanie ze słowem, red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak.  Wyd. św. Wojciech